Hotele i jedzenie

Na naszej stronie będą pojawiały się cyklicznie artykuły poświęcone bazie gastronomicznej i hotelowej. Sprawdź, gdzie warto pojechać, co warto zwiedzić, gdzie przenocować, a gdzie smacznie i w miarę tanio zjeść. Nie daj się zwieść portalom, które są sponsorowane przez duże sieci hotelowe. My jesteśmy obiektywni!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Dobrej jakości akcesoria przydające się do picia herbaty

Posted on 15/02/2023 7:25am
kawy ziarniste
Author: Kurman Communications, Inc.
Source: http://www.flickr.com
Tego rodzaju kawy stanowią bardzo dobry dodatek do rozmaitych słodkości jedzonych podczas rodzinnych i koleżeńskich spotkań. Bardzo znaczące jest także, aby konkretne kawy były niezwykle warto parzone, bowiem wówczas będą mogły zostać szczególnie smaczne.
Read more >>

Restauracja w Zielonej Górze, gdzie można najeść się do syta zjeść

Posted on 15/02/2023 7:19am
Kuchnia włoska
Author: jeffreyw
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy chcemy czasem zjeść coś poza domem. Ale dobrze zanim pójdziemy do restauracji zapytać znajomych, do której restauracji warto pójść. W dużej ilości miast jest wysyp naprawdę świetnych restauracji. Można zobaczyć przemiany wielu miejsc, gdzie podawane są posiłki. Możemy sprawdzić w Internecie, by wiedzieć np., która restauracja w Zielonej Górze jest najbardziej zachwalana.
Read more >>

Cateringi jako wspaniałe wyjście na dobry posiłek

Posted on 15/02/2023 7:19am
restauracja łódź
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
W współczesnym zagonionym świecie coraz to mniej czasu mamy na przygotowanie domowych pokarmów.


Stosownym wyjściem w takiej sytuacji jest skorzystanie z oferty catering Łódź.
Read more >>

Najwspanialszy zapach na świecie - świeżo zmielona kawa

Posted on 15/02/2023 7:18am
podarunek
Author: Bodum
Source: www.SmakProstoty.pl
Mimo iż dość mocno różnimy się pomiędzy sobą, na pewno większość z nas z ogromną przyjemnością sięga po filiżankę kawy. Bez względu na to, czy wolimy liofilizowaną czy parzoną, aromat kawy każdego z nas wprowadzi w doskonały nastrój.
Read more >>

System HACCP w hotelarstwie

Posted on 15/02/2023 7:15am
Poland Łódź
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi zastanawia się, czym jest tzw. program HACCP, który jest stosowany na różnorodnych płaszczyznach publicznych, m.in.
Read more >>

Żydowskie knajpeczki typu Anatewka - a więc, gdzie dobrze zjeść w Łodzi

Posted on 15/02/2023 7:14am
smakołyki
Author: Silit
Source: www.SmakProstoty.pl
Rozmyślasz nad tym, gdzie dobrze konsumować w miasteczku Łódź? Zastanów się nad odwiedzeniem którejkolwiek spośród restauracji żydowskich po rozrzucanych po całym mieście!


restauracje żydowskie zlokalizowane wewnątrz Łodzi, charakteryzują się bardzo wspaniałym jedzeniem i milutkimi pomieszczeniami.
Read more >>

Czy powinniśmy spożywać mięsne produkty? Jakie możemy zyskać korzyści? O czym pamiętać?

Posted on 15/02/2023 7:07am
kiełbasa
Author: ZM Pekpol
Source: ZM Pekpol
Mięso na pewno ma dużą ilość niezbyt zdrowego tłuszczu, lecz jest jednocześnie idealnym źródłem cennego białka oraz żelaza. Warto dobierać mięso, tak więc zrezygnować z wołowiny oraz wieprzowiny, za to sięgać po kurczaka czy cielęcinę. W zbytnio dużych ilościach mięso czerwone może przyczynić się do zawału serca, rozwoju nowotworów oraz cukrzycy.
Read more >>

Jaki typ ławeczki treningowej kosztuje najmniej?

Posted on 14/02/2023 7:31am
żywność
Author: Artdecor24.pl
Source: ArtDecor24.pl
W żadnej siłowni nie mogłoby się obyć bez profesjonalnej ławki treningowej. Jest to prawdopodobnie najbardziej fundamentalny składnik wyposażenia, który może też być bardzo uniwersalny.
Read more >>

Co jest najbardziej popularnym alkoholem na weselu?

Posted on 14/02/2023 7:31am
kolacja
Author: Kevin Law
Source: http://www.flickr.com
Chociaż duża część par decyduje się dzisiaj na wesele bez alkoholu, to zgodnie z rodzimą tradycją wódka zajmuje bardzo istotne miejsce na weselnym stole. Jeśli nowożeńcy decydują się na alkoholowe wesele, to stoją z pewnością przed dylematem jak dużo butelek wódki kupić i co zrobić z wódką, która po przyjęciu weselnym zostanie.


Zanim młodzi kupią wódkę na wesele, muszą wiedzieć jak dużo będzie weselników.
Read more >>

Jaki wpływ będzie miał odpowiedni tryb codziennego życia na zapobieganie różnym chorobom, jak można żyć z cukrzycą.

Posted on 14/02/2023 7:30am
Ekspres do kawy
Author: Estoria.pl
Source: Estoria.pl
Zwiększająca się ilość ludzi zaczyna zwracać uwagę na właściwy styl życia, zwłaszcza przejawia się to w kontrolowaniu tego, co się je i aktywności na co dzień. Jest to zupełnie normalne, bo zarówno dieta jak i aktywność fizyczna mają bardzo duży wpływ na ogólne samopoczucie oraz formę.
Read more >>

Patelnie jako podstawowe oprzyrządowanie kuchni

Posted on 14/02/2023 7:25am
Patelnia grillowa
Rondle to zasadnicze oprzyrządowanie wszelkiej kuchni. Jest nieodzowna do przyrządzenia każdego typu pokarmów. Smażenie to jedna z zasadniczych kuchennych czynności. Żeby jej realizowanie było praktyczne, a otrzymane pokarmy dobre i zdrowe, pomocna jest dobra patelnia.
Read more >>

Zalety wykorzystania przypraw i dodatków do mięs

Posted on 14/02/2023 7:24am
worki z przyprawami
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Uwielbiający mięso – do dzieła! Żadne mięso nie będzie smakowało całkowicie tak, jak sobie to wymarzymy, gdy nie zrezygnujemy z tak szczególnie potrzebnych przypraw. Szczególnie cenione przez konsumentów dodatki masarskie znanej oraz popularnej firmy gwarantują niepowtarzalne wrażenia smakowe. Nadawanie zupełnie odmiennego zapachu, każdego dnia wyjątkowego oraz pobudzanie wszystkich zmysłów to specjalność proponowanych przez nas dodatków. Read more >>