Hotele i jedzenie

Na naszej stronie będą pojawiały się cyklicznie artykuły poświęcone bazie gastronomicznej i hotelowej. Sprawdź, gdzie warto pojechać, co warto zwiedzić, gdzie przenocować, a gdzie smacznie i w miarę tanio zjeść. Nie daj się zwieść portalom, które są sponsorowane przez duże sieci hotelowe. My jesteśmy obiektywni!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Jak prezentuje się dostawa kostek lodu Gdańsk może nam pokazać

Posted on 06/10/2016 2:56pm
Marchewka, przekąski
Author: www.crispynatural.pl
Source: www.crispynatural.pl
Kiedy spodziewamy się małej liczby gości, to kostki lodu mamy szansę przygotować samodzielnie. Co jednakże, kiedy spodziewamy się tych gości dużo więcej oraz nie mamy możliwości wyprodukować aż takiej ilości lodu, który później będzie mógł być wykorzystywany do drinków oraz soków?


Oferowana jest dostawa kostek lodu Gdańsk ma ją w ciekawej ofercie


Warto powiedzieć, że są przedsiębiorstwa, które zajmują się produkcją kostek lodu i ich przywożeniem do klienta, i to w takiej ilości, że spokojnie będziemy mogli je kupować na kilogramy.
Read more >>

Ciuchy w góry – zatem jak się ubrać aby się czuć wygodnie

Posted on 03/10/2016 2:18pm
baza
Author: Sludge G
Source: http://www.flickr.com
Zamierzając wypad w góry, zawsze przykładajmy dużą uwagę do faktu, w co się przyodziać. Odzienie w dużej mierze pozwala czuć się wygodnie w różnych warunkach, a w krańcowych wypadkach może zadecydować o naszym przeżyciu, toteż warto zastanowić się nad swoim kostiumem.


Gdy wynajmujemy góralskie domki Szczawnica, najprawdopodobniej czeka nas nie jedna górska ekskursja.
Read more >>

Powinno się inwestować by w kuchni była brytfanna żeliwna

Posted on 29/09/2016 2:50pm
kuchnia
Source: pixabay
Właściwe akcesoria w kuchni, mogą posiadać spory wpływ na to, w jaki sposób będziemy mieli szansę przygotowywać nasze potrawy oraz czy będą one odpowiednio smaczne. Należy popatrzeć, w jakie naczynia musimy się zaopatrywać, by szykowanie potraw było dla nas przyjemnością.


Patelnie grillowe żeliwne są odpowiednio powleczone


Bardzo często w kuchni wykorzystuje się z patelni, bo to właśnie na niej smażymy, albo grillujemy, zatem ma szansę się okazać, że będą nam one konieczne.
Read more >>

W jakich sytuacjach warto dopłacić do markowych produktów

Posted on 23/09/2016 3:36pm
ekologiczne jedzenie
Author: Peter Hellberg
Source: http://www.flickr.com
W czasach, kiedy rynek europejski jest zapełniany tanimi, średniej jakości wyrobami oraz usługami zaczęliśmy wyjątkowo cenić rzeczy wyprodukowane z uwagą i dobrego gatunku. Mimo że cena za przedmioty wyższej kategorii znaczącą się różni od tych wyprodukowanych w Chinach, okazuje się, iż jesteśmy w stanie bez większych dylematów dopłacić do jakości.


Niejednokrotnie zdarza się nam natrafić na coś po okazjonalnej cenie - http://www.smakprostoty.pl.
Read more >>

Dlaczego warto korzystać z tańszych biletów lotniczych? Co w ten sposób otrzymujemy? Jak odnaleźć taką ofertę?

Posted on 16/09/2016 1:47pm
samolot
Source: http://sxc.hu/
Ciężko znieść myśl o życiu bez wakacji. Wszyscy czekamy na nie z utęsknieniem, bo dzięki nim możemy odpocząć oraz nabrać większej energii by działać. W jakie miejsce dobrze będzie się wybrać? To już rzecz jasna zależy od tego, jak przedstawiają się nasze preferencje, na pewno jednak opłaca się korzystać z tanich lotów.
Read more >>

Kawa dla wielu będzie niezbędnym napojem

Posted on 13/09/2016 2:17pm
producenci
Author: Yanki01
Source: http://www.flickr.com
W kuchni mamy szansę korzystać z mnóstwa różnych produktów, choć prawdopodobnie o sporej ich części nawet nie będziemy mieli pojęcia. Przez to ciągle warto poszukiwać tańszych i zdrowszych zamienników, a jest ich w przyrodzie nawet sporo.
Read more >>

Lato jest rewelacyjne, lecz czasem jest zbyt upalnie. Jak sobie z tym poradzić?

Posted on 31/08/2016 4:19pm
foremki na lody
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
Każdy czeka na lato. Tego rodzaju pora to przecież same przyjemności. Zaczynają się wakacje, pogoda jest wspaniała, udajemy się na wakacje - no czego chcieć więcej? No ale nigdy nie jest tak wspaniale, jak zdałoby się wydawać, gdyż poza pogodą i wolnym czasem należy zwracać uwagę na konkretne wady.
Read more >>

Wskaźniki opisujące dobrą kawę

Posted on 24/08/2016 9:04am
wolnego czasu
Author: agito.pl
Source: agito.pl
Kubek kawy to wielu przypadkach codzienna konieczność. W sprzedaży jest znaczna ilość tego typu produktu w związku z tym powinniśmy kierować się określonymi wskaźnikami, aby być w pełni zadowolonym.


Dieta diabetyka
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Niejedna osoba nie wyobraża sobie dnia bez minimum jednej porcji kawy.
Read more >>

Znajdź chwilę na gorącą herbatę!

Posted on 19/08/2016 11:36am
supermarket
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas kocha czas spędzony beztrosko na balkonie czy tarasie w otoczeniu ukochanych osób. Zapalone świecie, lampki, komfortowe leżaczki i kubki napełnione gorącymi herbatami o różnorodnych zapachach i smakach – to jest to!


[IMG=1310/5253bc4b41eb2___flickr_10149828673.
Read more >>