Hotele i jedzenie

Na naszej stronie będą pojawiały się cyklicznie artykuły poświęcone bazie gastronomicznej i hotelowej. Sprawdź, gdzie warto pojechać, co warto zwiedzić, gdzie przenocować, a gdzie smacznie i w miarę tanio zjeść. Nie daj się zwieść portalom, które są sponsorowane przez duże sieci hotelowe. My jesteśmy obiektywni!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

W jakich sytuacjach warto dopłacić do markowych produktów

Posted on 23/09/2016 3:36pm
ekologiczne jedzenie
Author: Peter Hellberg
Source: http://www.flickr.com
W czasach, kiedy rynek europejski jest zapełniany tanimi, średniej jakości wyrobami oraz usługami zaczęliśmy wyjątkowo cenić rzeczy wyprodukowane z uwagą i dobrego gatunku. Mimo że cena za przedmioty wyższej kategorii znaczącą się różni od tych wyprodukowanych w Chinach, okazuje się, iż jesteśmy w stanie bez większych dylematów dopłacić do jakości.


Niejednokrotnie zdarza się nam natrafić na coś po okazjonalnej cenie - http://www.smakprostoty.pl.
Read more >>

Dlaczego warto korzystać z tańszych biletów lotniczych? Co w ten sposób otrzymujemy? Jak odnaleźć taką ofertę?

Posted on 16/09/2016 1:47pm
samolot
Source: http://sxc.hu/
Ciężko znieść myśl o życiu bez wakacji. Wszyscy czekamy na nie z utęsknieniem, bo dzięki nim możemy odpocząć oraz nabrać większej energii by działać. W jakie miejsce dobrze będzie się wybrać? To już rzecz jasna zależy od tego, jak przedstawiają się nasze preferencje, na pewno jednak opłaca się korzystać z tanich lotów.
Read more >>

Kawa dla wielu będzie niezbędnym napojem

Posted on 13/09/2016 2:17pm
producenci
Author: Yanki01
Source: http://www.flickr.com
W kuchni mamy szansę korzystać z mnóstwa różnych produktów, choć prawdopodobnie o sporej ich części nawet nie będziemy mieli pojęcia. Przez to ciągle warto poszukiwać tańszych i zdrowszych zamienników, a jest ich w przyrodzie nawet sporo.
Read more >>

Lato jest rewelacyjne, lecz czasem jest zbyt upalnie. Jak sobie z tym poradzić?

Posted on 31/08/2016 4:19pm
foremki na lody
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
Każdy czeka na lato. Tego rodzaju pora to przecież same przyjemności. Zaczynają się wakacje, pogoda jest wspaniała, udajemy się na wakacje - no czego chcieć więcej? No ale nigdy nie jest tak wspaniale, jak zdałoby się wydawać, gdyż poza pogodą i wolnym czasem należy zwracać uwagę na konkretne wady.
Read more >>

Wskaźniki opisujące dobrą kawę

Posted on 24/08/2016 9:04am
wolnego czasu
Author: agito.pl
Source: agito.pl
Kubek kawy to wielu przypadkach codzienna konieczność. W sprzedaży jest znaczna ilość tego typu produktu w związku z tym powinniśmy kierować się określonymi wskaźnikami, aby być w pełni zadowolonym.


Dieta diabetyka
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Niejedna osoba nie wyobraża sobie dnia bez minimum jednej porcji kawy.
Read more >>

Znajdź chwilę na gorącą herbatę!

Posted on 19/08/2016 11:36am
supermarket
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas kocha czas spędzony beztrosko na balkonie czy tarasie w otoczeniu ukochanych osób. Zapalone świecie, lampki, komfortowe leżaczki i kubki napełnione gorącymi herbatami o różnorodnych zapachach i smakach – to jest to!


[IMG=1310/5253bc4b41eb2___flickr_10149828673.
Read more >>

Gdzie w rejonie gór warto zaplanować nasz urlop?

Posted on 04/07/2016 8:35am
obrazek - wakacje
Author: Grzegorz
Source: http://www.flickr.com
Ciągły bieg w naszej karierze zawodowej może bez wątpienia wywoływać znaczne zmęczenie naszych organizmów. W związku z takim stanem rzeczy rzeczą niezbędną wydaje się być dobry wypoczynek, dzięki któremu odbudujemy utracone siły. Powinno się jednakże zauważyć, że pomimo posiadania niebywale wyczerpującej oferty potencjalnych urlopowych miejsc, mamy pokaźne trudności z wyłonieniem tego w najwyższym stopniu właściwego dla nas.
Read more >>

Bagaż pakowany do samolotu a bagaż rejestrowany - czytaj na ten temat nieco więcej

Posted on 30/06/2016 9:47am
samolot
Author: Airbus_ fsx
Source: http://www.flickr.com
Każdy dorosły człowiek wchodzący na pokład samolotu ma zagwarantowaną możliwość tego, żeby transportować na pokład samolotu wyraźnie wskazaną w konkretnych normach ilość bagażu. Bagaż do samolotu może stanowić zarówno bagaż podręczny, jak i bagaż rejestrowany. Maszyny latające systematycznie pomiędzy określonymi lotniskami realizują także tzw. przewóz odbywający się według odrębnych przepisów, który jest praktykowany w przypadku przewożenia większych zwierząt czy jakiegoś rodzaju maszyn.
Read more >>

Atrakcje na wrocławskim rynku - dokąd pójść, co zobaczyć

Posted on 28/06/2016 1:10pm
kuchnia - malunek
Author: avpiedra
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to ładne miasto, jakie przyciąga wielu turystów. We Wrocławiu mieści się niemało atrakcji turystycznych, nie brak tu ładnych miejsc bądź atrakcyjnych zabytków. Będąc we Wrocławiu, z pewnością powinno się wybrać na Rynek, jaki zachwyca ładną architekturą, klimatycznymi uliczkami i wybornym Ratuszem.
Read more >>

Dokąd pojechać na wycieczkę? Polecamy najładniejsze miasta w Polsce, które już dzisiaj możesz poznać z nami!

Posted on 21/06/2016 3:54pm
autokar, podróż
Author: mdc LEROY
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach coraz więcej osób w Polsce na szczęście dobrze zarabia - dzięki temu możemy sobie pozwolić na przykład na zagraniczne wojaże. Kiedy zachłysnęliśmy się możliwością spędzenia wczasów dla przykładu w Turcji czy w Egipcie niemalże za cenę wakacji nad polskim morzem, a jednocześnie właściwie z gwarancją ładnej pogody, bez wątpienia zapomnieliśmy o tym, co pięknego może nam zaoferować Polska.
Read more >>

Wybór kierunku wakacyjnej wycieczki nie jest łatwy, jeżeli da się polecieć wszędzie, gdzie się chce

Posted on 21/06/2016 9:54am
Kraków
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Wyjazd na wakacje to pewnie jeden z najmilszych momentów w ciągu roku. Pakujemy plecaki, i sami albo z najbliższymi, wybieramy się w wyjątkowo piękne miejsca. Oczywiście wybór najlepszego państwa może być bardzo problematyczny, dlatego dobrze jest posprawdzać różne interesujące pomysły na wakacje.
Read more >>