Porównanie kont bankowych

Posted on 11/07/2018 5:48pm

Znajdziemy wiele argumentów, dla których należy dysponować kontem w banku. A szczególnie ważny jest ten, iż będąc jego posiadaczem chronimy zdobyte fundusze przed złodziejem. Na konto wpływają pensje. Gdy działamy zawodowo w wielu miejscach, nie jesteśmy zobowiązani jeździć po wypłatę, ani tracić czas w kolejce na poczcie. Mając konto, możemy również zlecić bankowi polecenie zapłaty. To daje gwarancję, iż np., pamiętamy o opłatach telefonu czy telewizji. A wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że za owe chwile nieuwagi grozi nam odcięcie ich dostępu.
bank
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Nie musimy nawet udawać się do placówki banku - wybierając taki bank, który ma dobrze rozwiniętą sieć darmowych bankomatów. W celu by wybrać właściwe konto dobrane do naszych finansowych możliwości i oczekiwań możemy przejrzeć ich rankingi, jakich w sieci jest spora ilość – wpisując w wyszukiwarce frazę: konto osobiste ranking - nie bez przyczyny nagradzają najbardziej aktywnych klientów. Spodziewają się nie tylko tego, że skutecznie ich przy sobie zatrzymają, ale również, że uda im się sprzedać następne oferty. W związku z tym, dosyć częstą propozycją jest możliwość zniesienia opłaty za konto lub kartę, pod warunkiem wpływu wynagrodzenia czy dokonywania przelewów.Niektóre banki posuwają się jeszcze do przodu i zapewniają zwrot części wydatków, realizowanych kartą. Oczywiście, pod pewnymi warunkami, np. gdy są to artykuły spożywcze w hipermarketach lub inne nabyte w sieci. Niekiedy można również otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na stacji benzynowej. Inne banki zwracają 1,2,3 z rachunków za gaz czy telewizję, które przeprowadzimy z premiowanego konta. Najbardziej ”zaangażowani” klienci są w stanie zarobić do 400 złotych
bank
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
na rok. To najwyższy pułap rocznego zwrotu gotówki.


Ponad połowa banków proponuje klientom też aplikacje mobilne, w skrócie możliwość zarządzania kontem w każdym miejscu i o każdej porze. Wprawdzie aplikacje nie dają jeszcze takich możliwości jak tradycyjna bankowość internetowa, ale na dzień dzisiejszy jest to bardzo duże ułatwienie.

Tags: bank, Aplikacja, konto, wynagrodzenie