Porównanie kont bankowych

Posted on 08/10/2021 7:40am

Znajdziemy wiele argumentów, dla których należy dysponować kontem w banku. A szczególnie ważny jest ten, iż będąc jego posiadaczem chronimy zdobyte fundusze przed złodziejem. Na konto wpływają pensje. Gdy działamy zawodowo w wielu miejscach, nie jesteśmy zobowiązani jeździć po wypłatę, ani tracić czas w kolejce na poczcie. Mając konto, możemy również zlecić bankowi polecenie zapłaty. To daje gwarancję, iż np., pamiętamy o opłatach telefonu czy telewizji. A wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że za owe chwile nieuwagi grozi nam odcięcie ich dostępu.


bank
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Nie musimy nawet udawać się do placówki banku - wybierając taki bank, który ma dobrze rozwiniętą sieć darmowych bankomatów. W celu by wybrać właściwe konto dobrane do naszych finansowych możliwości i oczekiwań możemy przejrzeć ich rankingi, jakich w sieci jest spora ilość – wpisując w wyszukiwarce frazę: konto osobiste ranking - nie bez przyczyny nagradzają najbardziej aktywnych klientów. Spodziewają się nie tylko tego, że skutecznie ich przy sobie zatrzymają, ale również, że uda im się sprzedać następne oferty. W związku z tym, dosyć częstą propozycją jest możliwość zniesienia opłaty za konto lub kartę, pod warunkiem wpływu wynagrodzenia czy dokonywania przelewów.

Niektóre banki posuwają się jeszcze do przodu i zapewniają zwrot części wydatków, realizowanych kartą. Oczywiście, pod pewnymi warunkami, np. gdy są to artykuły spożywcze w hipermarketach lub inne nabyte w sieci.

Być może ciekawe okażą się dane, które zawiera proponowana strona www. Jeżeli masz ochotę zgłębić więcej, to kliknij tutaj oraz wyczerpująco zobacz tamte wiadomości.

Niekiedy można również otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na stacji benzynowej. Inne banki zwracają 1,2,3 z rachunków za gaz czy telewizję, które przeprowadzimy z premiowanego konta. Najbardziej ”zaangażowani” klienci są w stanie zarobić do 400 złotych
bank
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
na rok. To najwyższy pułap rocznego zwrotu gotówki.


Ponad połowa banków proponuje klientom też aplikacje mobilne, w skrócie możliwość zarządzania kontem w każdym miejscu i o każdej porze. Wprawdzie aplikacje nie dają jeszcze takich możliwości jak tradycyjna bankowość internetowa, ale na dzień dzisiejszy jest to bardzo duże ułatwienie.

Tags: bank, Aplikacja, konto, wynagrodzenie