Najatrakcyjniejszy produkt banku

Posted on 11/10/2021 7:30am

Większa część ludzi zarabiających ma jakiekolwiek oszczędności. Zazwyczaj są one ulokowane na pospolitym rachunku i nie mamy z nich większych pożytków.

Odpowiednim rozwiązaniem jest umieszczenie środków na lokacie. Nie zapewnia to kokosów, ale mamy pewność, że kwota się cokolwiek zwiększy. Takie poboczne pieniądze mogą się przydać, zwłaszcza że nic nas to nie kosztuje. Inwestycja o ciekawym oprocentowaniu zapewnia nam beztroskie oszczędzanie i pomnażanie naszych funduszy.Banki prześcigają się w propozycjach nowych produktów bankowych.

Masz przeświadczenie, że pokrewne teksty rozjaśniają Ci dokładniej tę sprawę? Jeżeli tak uważasz, zobacz w tekście (https://www.bankrumia.pl/) inny tego rodzaju punkt widzenia.

Ażeby rozpocząć odkładanie na lokacie wystarczy oddać wniosek w BGŻ Optima. W ów sposób zaczynamy odkładanie. Jak pieniądze są nam potrzebne nieoczekiwanie, przed czasem zakończenia lokaty, możemy rozwiązać umowę, a zasoby finansowe do nas wrócą w nie mniejszej kwocie niż ta, jaką wnieśliśmy. Jeśli zaś nie będziemy musieli korzystać z zainwestowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy czasu lokaty, nabędziemy naliczone od umieszczonej sumy odsetki.

pieniądze
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Lokata Bezkarna to perfekcyjna oferta dla nowych interesantów zakładających konto indywidualne BGŻ Optima scalające wyjątkowo rzetelne oprocentowanie lokaty z wygodą wypłaty środków bez utraty naliczonych odsetek. Zdołamy ją w każdej chwili zerwać, a zarobione odsetki i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną jest w stanie otworzyć osoba, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy w BGŻ Optima i nie była właścicielem takiego konta. Jeśli osoba nie osiągnie owego wymogu, tworzona lokata jest typową 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje o lokacie bezkarnej.

Lokata Bezkarna jest lokatą terminową, nieodnawialną, zakładaną w złotych polskich. Jest dozwolone założyć tylko jedną lokatę, a po jej zwieńczeniu, naliczone odsetki są przenoszone na konto.

W przypadku zerwania inwestycji przed czasem, zwracany jest kapitał, również odsetki w sumie równej 100% sumy odsetek naliczonych od dnia otwarcia inwestycji do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włącznie. Od naliczonych procentów zostanie pobrany podatek od korzyści kapitałowych zgodnie z bieżącymi formułami prawa. Oferta BGŻ Optima zdecydowanie wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą wiadomością dla nas, klientów.

Tags: pieniądze, oszczędzanie, oferta, kwota