Czas na rewolucję w twojej kuchni. Naczynia do gotowania, w które powinnaś zainwestować.

Posted on 20/08/2022 7:42am

Masz dosyć byle jakich garnków? Nie lubisz ich co chwilę zmieniać? Mamy dla ciebie rozwiązanie.


Patera Gold White Bloomingville
Author: Bloomingville
Source: www.BelleMaison.pl
Apollo Demeyere to linia luksusowych garnków belgijskiej firmy. Wytworzone są ze stali, ale w przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku produktów nie rdzewieją, nie rysują się oraz nie zmieniają koloru. Dzięki specjalnej technologii opracowanej przez producenta długie lata garnki będą miały kolor jak tuż po nabyciu. Korzystanie z nich oznacza też o wiele wyższy poziom higieny. Na produkty Apollo Demeyere można otrzymać nawet 30 lat gwarancji. Rączki mocowane są przy pomocy spawania. Dlatego praktycznie nie ma możliwości, żeby one się odczepiły lub się poluzowały. W związku z tym, że rozmaitych naczyń używa się do odmiennych rodzajów gotowania, dno i ścianki mają grubość dostosowaną do potrzeb. Wytwórca zrobił dużo eksperymentów, żeby to stwierdzić.
Zwłaszcza rekomendować można patelnie nieprzywierające Demeyere. Patelnie to garnki najbardziej podatne na przegrzanie. Bywają też bardzo często używane.

Szalenie nam przyjemnie, że poświęciłeś swój czas, by przeglądnąć nasz wpis. Jeśli czujesz chęć na inne, to kliknij link torty artystyczne warszawa i przenieś się do następnej witryny.

Dzięki specjalistycznej konstrukcji dna i ścianek łatwo jest smażyć równo na całej powierzchni.


Patelnie nieprzywierające Demeyere będą fantastycznym wyposażeniem każdej kuchni. Docenią je zarówno początkujący w temacie gotowania jak i profesjonalni kucharze. Zdecydowanie umożliwiają także zmniejszanie ilości zastosowanego tłuszczu.


wizja - hotel
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Kolejnym wartym polecenia sprzętem są patelnie żeliwne Staub. Zazwyczaj wyposażone są w drewniane rączki. Zbudowane są z trzech warstw - wewnętrznej oraz zewnętrznej z emalii, pomiędzy którymi umieszczono żeliwo. Są bardziej wytrzymałe na zarysowania, dania nie przywierają, prosto się je myje. Patelnie żeliwne Staub bez wątpienia ułatwią pracę w każdej kuchni.


Chociaż wymienione powyżej garnki to produkty dość kosztowne, niemniej jednak będzie to inwestycja na lata.

Tags: akcesoria, patelnie, tłuszcz, rodzaj