Wspaniałe ciasta na rozmaite okazje

Posted on 04/03/2022 8:32am

Apetyczne ciasta i torty są konieczną częścią każdego przyjęcia, w szczególności weselnego i urodzinowego.


Tort na przyjęcie weselne to nie tylko najważniejszy punkt przyjęcia ślubnego, jest także symbolem zamożnego i szczęśliwego życia młodej pary.
Przy zamawianiu tortu - http://www.tort-artystyczny.pl/ każdy sugeruje się motywem przewodnim wesela, a także upodobaniami i gustem młodej pary. Postanowienie o wyborze znakomitego tortu na wesele nie należy do łatwych. Z wyjątkiem klasycznej owalnej, lub prostokątnej postaci, można zamówić także torty przestrzenne o dowolnym i wyszukanym kształcie. Kolor i smak to także sprawa gustu i smaku kupującego. Firmy zazwyczaj przed zleceniem oferują degustację, w takim przypadku jest czas na to, aby wybrać smaki i barwy odpowiadające skłonnościom zamawiającego.


torty
Author: outreachr.com
Source: http://www.flickr.com


okap
Author: Moll
Source: Moll


sklep z narzędziami
Source: martex.com.pl


Alternatywą dla klasycznych, piętrowych, czy też przestrzennych tortów ślubnych są aktualnie atrakcyjne i modne muffinki, czy babeczki. Takie kolorowe i zgrabne babeczki ułożone są z reguły na specjalnej paterze, piętrowo, w formie piramidy. Wielkość takiej piramidy jest zależna od ilości zaproszonych gości.


Torty są również bardzo ważną częścią przyjęcia urodzinowego dla dziecka. Zamawiając tort dla dziecka powinniśmy mieć na uwadze jego wiek i upodobania. Torty w kształtach różnych postaci bajkowych, lub aut zdołają olśnić każde dziecko. Powinno się natomiast pamiętać, że w obecnych czasach wiele dzieci jest uczuleniowcami i powinno się mieć to na względzie.
Wymiar, forma i stylistyka, czy postać tortu jest zależna od zdania zamawiającego, natomiast najistotniejsze jest, żeby sami zainteresowani, jak również goście byli zadowoleni z zamówienia.

Tags: dzieci, ślub, smaki, goście