Wspaniałe ciasta na rozmaite okazje

Posted on 02/03/2018 7:51am

Apetyczne ciasta i torty są konieczną częścią każdego przyjęcia, w szczególności weselnego i urodzinowego.


Tort na przyjęcie weselne to nie tylko najważniejszy punkt przyjęcia ślubnego, jest także symbolem zamożnego i szczęśliwego życia młodej pary.
Przy zamawianiu tortu - http://www.tort-artystyczny.pl/ każdy sugeruje się motywem przewodnim wesela, a także upodobaniami i gustem młodej pary. Postanowienie o wyborze znakomitego tortu na wesele nie należy do łatwych. Z wyjątkiem klasycznej owalnej, lub prostokątnej postaci, można zamówić także torty przestrzenne o dowolnym i wyszukanym kształcie. Kolor i smak to także sprawa gustu i smaku kupującego. Firmy zazwyczaj przed zleceniem oferują degustację, w takim przypadku jest czas na to, aby wybrać smaki i barwy odpowiadające skłonnościom zamawiającego.


torty
Author: outreachr.com
Source: http://www.flickr.com


okap
Author: Moll
Source: Moll


sklep z narzędziami
Source: martex.com.pl


Alternatywą dla klasycznych, piętrowych, czy też przestrzennych tortów ślubnych są aktualnie atrakcyjne i modne muffinki, czy babeczki. Takie kolorowe i zgrabne babeczki ułożone są z reguły na specjalnej paterze, piętrowo, w formie piramidy. Wielkość takiej piramidy jest zależna od ilości zaproszonych gości.


Torty (kliknij w link) są również bardzo ważną częścią przyjęcia urodzinowego dla dziecka. Zamawiając tort dla dziecka powinniśmy mieć na uwadze jego wiek i upodobania. Torty w kształtach różnych postaci bajkowych, lub aut zdołają olśnić każde dziecko. Powinno się natomiast pamiętać, że w obecnych czasach wiele dzieci jest uczuleniowcami i powinno się mieć to na względzie.
Wymiar, forma i stylistyka, czy postać tortu jest zależna od zdania zamawiającego, natomiast najistotniejsze jest, żeby sami zainteresowani, jak również goście byli zadowoleni z zamówienia.

Tags: dzieci, ślub, smaki, goście