Wczasy w Indiach oraz Bangkoku - najogromniejsze, najciekawsze atrakcje

Posted on 14/11/2019 2:18pm

Wczasy w dalekich, egzotycznych krajach w wielu przypadkach są marzeniem wielu postaci. Masa biur podróży oferuje niezmiernie ciekawe oferty wakacyjne dla całych rodzin. W szczególności pod koniec sezonu można trafić na tak zwane „last minute”, czyli na oferty cechujące się wyjątkowo interesującą oraz przystępną ceną. A do jakich regionów warto wybrać się na wakacje?

Dużym zainteresowaniem cieszą się propozycje Bangkok last minute proponowane poprzez liczne biura
Indie
Author: Jeff Blum
Source: http://www.flickr.com
podróży. Bangkok to stolica Tajlandii, zabytkowe miasto, które zachwyca swoją kulturą, ciekawymi tradycjami i kapitalną architekturą . Znajduje się tu sporo zabytków, jakie zachwycają wielu turystów. Będąc w Bangkoku, na pewno wskazane jest wybrać się na wycieczkę promem pasażerskim po rzece Menam. Ceny biletów są bardzo niskie, zaś widoki, które wolno podziwiać cudowne. Pożądane byłoby zwiedzić także Wielki Pałac Królewski oraz Świątynie Szmaragdowego Buddy. Pamiętajmy jednakże o tym, że wchodząc do świątyni należy mieć zakryte nogi, ramiona oraz dekolt, prześwitujące czy zbyt obcisłe stroje także są nie na miejscu. Bangkok warto zwiedzić również nocą, bowiem życie nocne jest tam niezmiernie bogate. Na ulicach zobaczymy rozmaite kolorowe stragany, bary albo dyskoteki, a także klimatyczne zakątki.Również Indie nieraz są wybierane na zamiar wakacyjnej podróży. Indie to niezwykle zróżnicowany kraj, znajdziemy tu zarówno pustynie, himalajskie szczyty, oraz także dżungle. Bezspornie wakacje Indie do nudnych należeć nie będą (zobacz ofertę na wakacje w Indiach).zobacz ofertę na wakacje w Indiach/tajlandia/">http://www.eccotravel.eu/tajlandia/

Podróżując po Indiach, wskazane jest wybrać się do złotej świątyni Sikhów - Amritsar, co więcej wielkie zainteresowanie wzbudzają himalajskie świątynie, takie jak na przykład Char Dham. W Indiach odszukamy wiele kompleksów świątynnych, pałaców, fortów osaczonych murami obronnymi, a także skwerów narodowych, wodospadów i muzeów. Z pewnością zachwyci nas również indyjskie jedzenie, jakie opiera się na dużej ilości wonnych przypraw. Indie posiadają również ciekawą kulturą oraz atrakcyjne zwyczaje.

Tags: architektura, dyskoteka, wodospady