Trzeba inwestować w reklamę własnego interesu - tak, by móc zachęcić nowych kupujących z różnych źródeł

Posted on 21/10/2022 7:38am

Reklama wydaje się być dźwignią handlu - zdaje sobie z tego sprawę każdy, choćby małe dziecko. W ostatnich latach odmienia się jednakże sposób jej postrzegania. Kiedyś w celu reklamowania różnego typu produktów wykorzystywano z reguły media.
Dziś jest już zupełnie inaczej.


przydatna strona www
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com


Teraz kieruje się większą uwagę na spożytkowanie przestrzeni publicznej w celu rozreklamowania swojego produktu. Bardzo popularne stały się billboardy. Jesteśmy w stanie je zauważyć, kiedy jedziemy autostradą lub umowy w obrocie gospodarczym choćby na ulicach miasta. Różne bywają ich rozmiary i są wieszane na przeróżnej wysokości, ale cel jest przecież taki sam - być dostrzeżonym przez nowego klienta. Billboardy mogą być zamawiane przez duże koncerny z ogólnopolskim zasięgiem, ale nie jest tak zawsze. Mogą wykupić go również małe Przedsiębiorstwa. Najczęściej ważne wtedy jest, by billboard wisiał niedaleko ich punktu albo salonu. Na billboardzie musi wówczas obowiązkowo znajdować się informacja z adresem oraz strzałką, że oto jesteśmy 100 metrów stąd, zatem całkiem niedaleko. Taki typ promocji jest niezwykle skuteczny, ponieważ potencjalny klient nie ma wymówki, że może następnym razem, bo to za daleko. Jeżeli mieszkamy w Małopolsce i na przykład mamy sklep albo salon piękności w Tarnowie, to jest to idealne miasto na promocję.
Posiada spory potencjał, a jest tańsze aniżeli Kraków. Toteż jeśli interesują nas billboardy Tarnów jest rewelacyjnym miastem, gdzie możemy promować swój produkt albo salon. Z pewnością nie pożałujemy swej decyzji.

Tags: dziecko, sklep, moc, Przedsiębiorstwa, sposób