Telebimy – królowie reklam w polskich miastach

Posted on 29/04/2021 3:19am

Telebim na stałe zagościł w polskich miastach oraz miasteczkach. Z północy na południe, od Koszalina, przez Warszawę do Krakowa, od morza to Tatr, w miejscowościach wojewódzkich, w małych miasteczkach, a nawet na wsiach – tu wszędzie stoją już telebimy. Czy kiedykolwiek myśleliście nad tym, co powoduje tak dużą ich popularnośc? W tym artykule postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie.


telebim
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Zacznijmy od jednej ważnej kwestii – telebim dostępny jest teraz praktycznie dla każdego zainteresowanego. Chodzi tu zarówno o to, iż koszt jego kupna jest niewielki (ekrany LED nie są już drogie), lecz również o to, że wynajmowanie reklam na telebimach z każdym rokiem jest coraz bardziej popularne – więcej jest telebimów ,a co za tym idzie, cena maleje, np billboard ledowy. Reklama w takiej formie przestała więc być obecnie zarezerwowana jedynie dla najbogatszych podmiotów, tych które mają duży kapitał na reklamę. Jeszcze kilka lat temu na dużych telebimach reklamowały się największe, uznane podmioty – te które ludzie i tak znali.

Kiedy jednakże telebim pojawił się w mniejszych miejscowościach, zyskał popularność pośród lokalnych firm. Obecnie można stwierdzić z całą pewnością – to właśnie niewielkie spółki, niewielkie przedsiębiorstwa, marki rodzinne itp. to kluczowi reklamodawcy na telebimach. Właściciele posesji, działek chętnie godzą się na umieszczanie na swoich powórkach telebimów.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, poznaj dodatkowe wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam program magazynowy do sklepu internetowego, znajdziesz tu podobne informacje.

Dla nich to żaden koszt (cały proces obsługuje firma która ma telebimy), a miesięcznie mogą zarobić nawet ponad 1000PLN na czysto.


Istotną kwestią jest to, że czasem reklamy na telebimach nie są wysokiej jakości. To jednakże ewoluuje, dlatego, iż klienci są coraz bardziej świadomi tego, iż estetyka a także odpowiedni przekaz wizualny są ogromnie ważne i ludzie zwracają na to uwagę (przeczytaj koniecznie). W obecnych czasach, kiedy telebimów jest duża liczba i reklama na nich jest tania , nie należy się dziwić, że są one coraz bardziej popularne.

To przecież oczywiste – jest zapotrzebowanie, jest i podaż.

Pasjonuje Cię ten nieszablonowy wpis? Jeżeli tak, poza tym zerknij koniecznie (http://www.traple.pl/publikacje-i-alerty) na tekst, który został opublikowany w tym miejscu - on także wzbudzi twoją ciekawość.

Jak będzie wyglądała przyszłość tego rodzaju nośników reklamy? My uważamy, iż w miastach nie będzie już więcej telebimów, za to pojawią się one w większej liczbie w małych miejscowościach i na wsiach. Zwróćmy uwagę na to, iż coraz więcej ludzi z dużych miast przeprowadza się poza miasto na wieś.

Tags: miasto, reklama, popularny