Sprawne korzystanie z kuchni wymaga zdobycia sporej liczby sprzętów

Posted on 06/03/2022 7:43am

Chcesz zorganizować domówkę, masz wszystko, co potrzeba? Nagły rzut oka na kuchnię rozjaśnia sytuację: talerze, szklanki, kieliszki, pucharki do deserów, kieliszki do jajek, sztućce, spodki kuchenne, sosjerki… Okej, zdecydowana większość jest, teraz tylko wybór muzyki i kilka zabaw. Nagle dzwoni telefon, jeden, drugi, później kolejne… Uczestnicy domówki zachorowali na dziwną chorobę: niechęć do ciebie…
Zlewozmywak granitowy Aqcuario
Author: Franke
Source: Franke
Tak uważasz, bo z dwudziestu osób, które miały pojawić się, dojdzie połowa. To mało, dużo, nieistotne dla Ciebie, gdyż uważasz, iż to jasne, że ludzie nie patrzą pozytywnie na Ciebie. Przyjda tylko ci, co od zawsze byli blisko ciebie (w tej ósemce jest dwója z twojego rodzeństwa i były facet, z którym żyjesz w dobrych kontaktach), reszta, czyli przeważnie ludzie z twojej pracy wywinęli się chorobą, terminem, płaczącym dzieckiem, niewiernym partnerem…
Wypłakujesz się swojemu facetowi o tej irytującej dla ciebie sytuacji, na co on mówi, że to nie jest nic wielkiego, następnym razem nie nawalą, a zresztą to nie to nie twoi przyjaciele, tylko co najwyżej znajomi z firmy.

Zajrzyj do opisu, który znajduje się pod poniższym linkiem oraz czytaj więcej kawiarnia kabaty na ów temat, który na pewno Cię zaintrygował. Nie czekaj!

Potakujesz i udajesz, że wszystko jest już OK, lecz wiesz, że ta sytuacja nie zdarza się po raz pierwszy. Już dawniej to się działo, że zapraszałaś ludzi, i zawsze przychodziło ich mniej niż miało przyjść. Podejrzewałaś ich o zmowę, o wycelowaną w twoją osobę niechęć… Teraz czujesz podobnie, a myślałaś, że te lata już minęły (funkcjonalne spodki kuchenne).


Tylko spokojnie. Gdyby ktoś popatrzył na to z boku, na pewno pokręciłby głową i zależnie od stopnia niewyparzenia swojej buzi w kontakcie, odpowiedziałby, że albo zanadto przeżywasz, ponieważ każdy ma swój żywot, swoje problemy i wypadki, albo, że jesteś histeryczką, zbyt zapatrzoną w swoje emocje, obrażającą się na wszystko, nawet na to, iż komuś dziecko zachorowało (pewnie tobie na złość!) . Ktoś rozsądny mógłby dodać, że czai się za tym zachowaniem strach przed odrzuceniem, niepojęty i nieadekwatny, ponieważ żadne z twoich sugestii nie ma racji bytu. Pamiętaj, nie warto brać wszystkiego do siebie, zachowaj do siebie dystans, nie myśli, że wszyscy będą cię lubić, lepiej otaczać się małą grupką przyjaciół niż tłumem znajomych. Liczy się przede wszystkim jakość (fajne pucharki deserowe).

Tags: pucharki, sosjerki, kieliszki do jajek, spodki kuchenne