Pensjonat w Grzybowie - wspaniały plan na udany urlop.

Posted on 03/12/2019 7:53am

Grzybowo to miejscowość wypoczynkowa w północno – zachodniej Polsce, leżąca w gminie Kołobrzeg nad Bałtykiem. Miejscowość ta liczy około 1347 mieszkańców. Znajdują się tam liczne pensjonaty, piaszczysta plaża oraz morze. W każdym roku w miesiącu sierpniu w Grzybowie ma miejsce weekendowy Jarmark Ceramiczny, na którym prowadzone są warsztaty garncarskie, bednarskie, bębniarskie i malarskie.

odpoczynek na tarasie pensjonatu
Author: basile morin
Source: http://www.flickr.com
Pokoje gościnne "X" to obiekt leżący w urokliwej nadmorskiej miejscowości. "X" stworzony został specjalnie z myślą o przyjemnym wypoczynku, nawet dla najbardziej wymagających wczasowiczów. Pokoje ulokowane są nieopodal dworca PKS i zaledwie kilka minut od plaży!Bliskość morza, a także otaczająca zieleń, to oaza spokoju, co szczególnie sprzyja pobytom w gronie najbliższych i przyjaciół. Komfortowe pokoje oraz nowoczesne wyposażenie to atuty naszego pensjonatu.

fantastyczny pensjonat
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
W pensjonacie w Grzybowie jest 20 pokoi – 1,2,3 lub 4 – osobowych. Oprócz luksusowej toalety i wygodnego salonu do dyspozycji jest również kuchnia z lodówką i kuchenką. W każdym pokoju jest telewizor z płaskim ekranem oraz możliwość podłączenia do WiFi. W cenie pobytu serwujemy śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Oprócz tego wykupić można lunche i kolacje.

Pensjonat w Grzybowie oddaje do dyspozycji także:
- boisko do gry w tenisa ziemnego;
- stół do ping ponga;
- altanę grillową, wspaniale nadającą się na imprezy na świeżym powietrzu;
- plac do zabaw dla najmłodszych;
- możliwość wynajęcia rowerów;
- przestronne parkingi;

Do dyspozycji naszych urlopowiczów oddajemy także przytulną salę kominową, która pomieści 40 osób. To dogodne miejsce, w którym można przygotować kameralną imprezę tudzież po prostu odpocząć przy wyszukanej muzyce. Szczegóły tutaj: pensjonat w miejscowości Grzybowo.

Specjalizujemy się też w organizowaniu:
spotkań integracyjnych dla pracowników;
- szkoleń;
- kolonii dla dzieci i młodzieży;
- przyjęć okolicznościowych;
- zabaw tanecznych;
- kameralnych wesel.

Od czasu do czasu przygotowujemy także weekendy fitness.
Oparte są na specjalnej diecie oraz wysiłku fizycznym pod okiem wykwalifikowanych trenerów, połączone z masażami oraz zabiegami na ciało.

Tags: apartamenty, miejsce