Jak pozyskać pieniądze na rozwój własnej firmy? To nie jest takie ciężkie!

Posted on 10/06/2019 7:24am

Jeżeli prowadzisz swój biznes, bez wątpliwości świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, że w firmę trzeba praktycznie cały czas inwestować - na dodatek zazwyczaj nie są to małe pieniądze. Kłopoty można mieć szczególnie na początku gdy dopiero rozkręcasz swoją firmę, a nie przynosi ona jeszcze żadnych zysków. Okazuje się jednakże, że możesz pozyskać pieniądze w inny sposób - jeśli prowadzisz ciekawy biznes i masz trochę czasu na skrupulatne wypełnienie wszystkich papierów i zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów, możesz zwrócić się o dotację z Unii Europejskiej.

malowidło - firma
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
Jak konkretnie się do tego zabrać? Na początek musisz znaleźć jakiś unijny program, do którego Twoja firma będzie pasowała profilem działalności. Możemy Cię zapewnić, iż nie będzie to bynajmniej takie trudne - programów, w których można dostać dofinansowanie na rozwój firmy jest mnóstwo i obejmują właściwie wszystkie gałęzie rynku, dlatego z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie - dotacje.prometeia.pl/znajdz-dotacje-32. Następnie musisz skrupulatnie przeczytać wymagania - jeśli nie spełniasz podstawowych kryteriów, szkoda Twojego czasu, bo i tak nie otrzymasz pieniędzy. Jeżeli jednak spełniasz wymagania - nie zwlekaj ani minuty dłużej i zacznij przygotowywać wniosek o dofinansowanie na rozwój firmy. Jeśli chcesz to wykonać naprawdę profesjonalnie, powinieneś zgłosić się do jakiejś firmy, która zajmuje się wypełnianiem wniosków europejskich. Jeżeli chodzi o pozyskiwanie funduszy unijnych Wrocław z pewnością Prometeia jest liderem w Polsce (pozyskaj fundusze unijne z Prometeia) - to tam tworzy się najwięcej wniosków, które potem zyskują uznanie w oczach osób odpowiedzialnych za przyznawanie dotacji. Jeśli powierzysz wypełnianie wniosku takiej firmie, zdecydowanie możesz być praktycznie pewien sukcesu. Na dodatek tego typu firmy działają w taki sposób, że nie płacisz niczego za samo wypełnianie wniosku - rozliczasz się z tą firmą dopiero wówczas, kiedy otrzymasz dofinansowanie. W takich wypadkach tak naprawdę nic nie możesz stracić, a jednocześnie możesz bardzo wiele zyskać. Jeśli zatem Twoja firma spełnia kryteria oczekiwane przez Unię Europejską, oczywiście powinieneś ubiegać się o dotację - zobacz dofinansowanie unijne dla firm z Prometeia. Pozyskiwanie funduszy unijnych Wrocław jeszcze nie było takie łatwe.

Jeśli zdecydujesz się na wysłanie wniosku o dofinansowanie, będziemy bardzo mocno trzymali za Ciebie kciuki - zwłaszcza gdy zdecydujesz się robić to samodzielnie. Zawsze jednakże warto rozważyć powierzenie tego zadania fachowcom, którzy wypełnili już wiele takich wniosków i doskonale wiedzą, jak to robić.

Tags: firma, pieniędzy, czasu, wymagania, działalności