Kucharzenie mą rozrywką

Posted on 14/11/2019 5:08pm

Mym ukochanym zajęciem jest pitraszenie. Kuchnia to miejsce w którym się wyciszam i mam czas na bycie sam na sam ze sobą oraz własnymi myślami. W pośpiechu dnia powszedniego, natłoku pracy pichcenie jest dla mnie jedynym ze sposobów na zrelaksowanie. Pichcę dla familii, przyjaciół dla osób z którymi lubię spędzać czas wolny. Poprzez kucharzenie pokazuję im, jak ważni są dla mnie. W moje kucharzenie wkładam niezwykle dużo serca, ponieważ to jest po prostu moja pasja. Pitraszenie daje mi ogromną radość, a jeszcze większą wtedy gdy moje potrawy smakują mym bliskim. W kuchni lubię zróżnicowanie, więc staram się aby moje potrawy także takie były.

zdrowa dieta
Author: Złoty Potok
Source: Złoty Potok
W kuchnie istotną funkcję spełnia piecyk. Mogą to być zarówno płyty gazowe do zabudowy Amica, jak też płyty gazowe do zabudowy Hotpoint Ariston. Polacy znani są z tego, iż uwielbiają dobrze zjeść. Wydaje mi się, że klasyczną staropolską kuchnię zamieniają na zdrowszą. W dalszym ciągu istnieje kuchnia lokalna, jaka w dużej mierze nawiązuje do staropolskich obyczajów kulinarnych. Trzeba jednak powiedzieć, iż w ostatnich latach zmieniły się na nasze przyzwyczajenia żywieniowe. Nie ma dzisiaj miejsca na kuchnię „kuchnię PRL-u”. Była to toporna kuchnia kryzysu z niewielką ilością przypraw, warzyw. Kompletnie nie zwracano baczności na estetykę podawanych dań - można tu pooglądać. Pojawiał się królik, baranina, mięso końskie, mielone. Panowały zasmażki. Przypomnijmy sobie chociaż szpinak, do zjadania którego przekonywano nas w przedszkolach. Dzisiaj się nim zachwycamy. Jest podawany na wiele rozmaitych sposobów, przykładowo z rozpuszczonym serkiem gorgonzola a także suszonymi pomidorkami bądź też sałatka z liści szpinaku z gruszkami. Zeszłe dwadzieścia lat, kiedy Polacy nareszcie mieli okazję wyjeżdżać za granicę, poznawać nowe państwa, ich cywilizację, ich kuchnię, sporo zmieniło. Zobaczyli, że pitraszenie może być dziełem sztuki!kobieta w kuchni
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Za to hobby mojego męża jest zupełnie inne - są nim laptopy. Reperuje także wszelkie radia i telewizory i inny elektroniczny sprzęt. Na jego biurku leżą płyty główne, płyty główne Gigabyte. Małżonek jest w stanie naprawić każdy komputer. Nasi znajomi o tym wiedzą, i często korzystają z jego pomocy. Nasz starszy syn podziela zamiłowanie tatusia, młodszy natomiast poszedł w moje ślady - Grupa Allegro.

Tags: komputer, kuchnia, potrawy, sznycel