Dlaczego dobrze jest spędzić letni wypoczynek w Kołobrzegu

Posted on 02/09/2020 8:01am

Każdego roku nad polskie morze ściągają tłumy turystów. Powód jest jeden. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak u nas. Szerokich, białych i z miękkim piaskiem. Z tej przyczyny, nie trzeba wykupywać wycieczek do Hiszpanii czy na Kubę, po to by na własnej skórze odczuć gorące słońce i odpocząć.

Kołbrzeg
Author: brzeszczot
Source: www.sxc.hu
Wystarczy pojechać nad Bałtyk. Polskie morze, choć nieco chłodniejsze, w ogóle nie odbiega urodą od cieplejszych wód południa Europy. Gdzie zatem dobrze będzie wyjechać na tegoroczny urlop?Niewątpliwie wspaniałe chwile spędzimy w Kołobrzegu.

Zaciekawił Cię nasztekst?! Napisaliśmy wyjątkowo dla ciebie dodatkowe informacje, więc zobacz kluczowy link (http://www.nadwigrami.pl/) w tym temacie.

Kołobrzeskie plaże uznawane są za jedne z najpiękniejszych. W związku z tym faktem ujrzymy na nich zarówno miłośników sportów wodnych, jak i amatorów kąpieli słonecznych. W Kołobrzegu znajdują się trzy plaże: Plaża Centralna o długości niemal 400 metrów oraz Plaża Zachodnia i Plaża Wschodnia. Kołobrzeg reprezentuje przepiękne, zadbane i z każdą chwilą rozwijające się miasto, z historią, portem a także latarnią morską. To wymarzone miejsce na piesze wędrówki i zwiedzanie, zatem nawet kiedy aura nie dopisuje – miasto oferuje nam wiele atrakcji.[
Sopocka plaża
Author: maciekbor
Source: http://www.flickr.com/
]Musimy tylko przeznaczyć trochę czasu na znalezienie odpowiedniego miejsca noclegowego, a przekonamy się, iż letnie wojaże nad Morzem Bałtyckim mogą być równie udane jak za granicą. Znalezienie noclegu potrwa szybciej niż sądzimy. Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce poszukiwany temat Kołobrzeg noclegi blisko morza, a już niedługo znajdziemy się na piaszczystej plaży.Moda i łatwa dostępność wyjazdów zagranicznych stały się przyczyną, iż dużo turystów zaniechało plany o wakacjach spędzonych na polskich plażach. A polskie morze to nie tylko drobny piasek i słona woda, ale też klimat, który zbawiennie wpływa na nasze zdrowie.

Powietrze bogate w jod poprawia odporność, a pływanie w słonej, morskiej wodzie korzystnie wpływa na nasz organizm.
Tylko w Kołobrzegu poczujemy klimat nadmorskiego kurortu (Zapytaj w Villa Mare). Zdecydowanie każdy znajdzie tu zajęcie odpowiednie dla siebie: relaks na przepięknej plaży, zwiedzanie zabytków, których w mieście nie brakuje, podziwianie widoku morza z tarasu latarni czy też pełne wrażeń, nocne życie.

Tags: wycieczki, wakacje, wypoczynek, plaże, Bałtyk, kurort, atrakcje, kąpieliska