Czy istnieją sprawdzone upominki dla panów? Co kupić i czy za każdym razem powinno być to coś poważnego?

Posted on 26/08/2017 10:08am

Szukanie prezentów to nie jest łatwe zadanie. Tym bardziej trudno jest gdy musimy wybrać podarunek dla panów. Wiadomo, iż komuś płci męskiej nie kupimy kwiatów czy ładnej bombonierki, czyli tego czym kobiety zadowoliłyby się z pewnością. Z tego względu sprawa jest bardziej skomplikowana. Jakie zatem upominki mogą być okazać się świetnym pomysłem dla mężczyzn.
Kubek termiczny Bodum
Author: homard.net
Source: http://www.flickr.com
Wielu mężczyzn lubi gadżety. Kupując coś takiego jest duże prawdopodobieństwo, iż taka osoba będzie zadowolona. Z gadżetami także jest tak, że można mieć ich całkiem sporą ilość, a stale kupujemy nowe. Dlatego nie ma większego znaczenia, iż solenizant może coś podobnego posiadać, gdyż ta nowa rzecz, którą dostał od nas może mieć większą ilość funkcji, albo lepiej się sprawdzać. Z tego powodu nawet jeśli ktoś posiada kubek termiczny, to następny do kolekcji na pewno będzie przydatny. Możemy przecież używać go tylko w pracy. A prócz tego wiadomo, iż jakość takich kubków jest bardzo różna oraz nie zawsze jesteśmy zadowoleni z tego, który mamy. Kolejną rzeczą mogą być słuchawki bezprzewodowe, jakie są bardzo wygodne. Słuchawki to gadżet, jaki może się szybko popsuć, dlatego nowa para z pewnością zostanie prędzej czy później wykorzystana. Więcej tutaj: polecany kubek termiczny.Inny rodzaj podarunków to takie, które wręcza się trochę po to aby pośmiać się razem z solenizantem. Najczęściej to właśnie panowie lubią dawać sobie takie prezenty we własnym gronie. Takim przykładem jest Autoblow 2, czyli popularny erotyczny gadżet. Innego rodzaju podarunkiem skierowanym docelowo do mężczyzn jest książka Porąb i Spal, która może zainteresować nawet tych, którzy na co dzień nie przepadają za książkami. To swoista pochwała życia blisko natury z prawdziwie męskim spojrzeniem na świat, lecz także pełna anegdot, wyjątkowa opowieść. Dla interesujących się tematem: markowe słuchawki bezprzewodowe.


Słuchawki Creative HQ-1450
Author: Creative
Source: Creative
Jak widać przykładów interesujących podarunków można troszkę znaleźć. Trzeba tylko zastanowić się czy można pozwolić sobie na luźne podejście i wręczyć coś, co wywoła uśmiech na twarzy solenizanta, czy też może jednak powinno to być coś poważniejszego. Wszystko zależy od tego jakie relacje łączą nas z obdarowywaną osobą, albo także na jakiej płaszczyźnie koleżeństwa się znajdujemy. Jest to bardzo istotna rzecz, ponieważ pomyłka może nas sporo kosztować. Przede wszystkim może nam grozić to, iż urazimy albo ośmieszymy solenizanta, a tego byśmy przecież nie chcieli.

Tags: Zadanie, rodzaj, typ, pomyłka